DRAG FOUR

Środek do usuwania zapieczonych tłuszczów. Szczególnie przydatny do czyszczenia rozgrzanych elementów pieca. Dostępny w postaci żelu lub płynu. Wystarczy nałożyć lub rozpylić na czyszczone miejsce, po chwili spłukać wodą i wytrzeć suchą szmatką.

MAJOR NM 880

Silny nie pieniący środek odtłuszczający, do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością. Stosowany głównie do czyszczenia blach wypiekowych w myjkach automatycznych.

MAJOR C 80

Środek do ręcznego czyszczenia, mycia, dezynfekcji i odtłuszczania. Silny detergent wobec protein, tłuszczów i cukru. Szczególnie przydatny w cukierni. Przeznaczony do mycia ścian, podłóg, urządzeń sanitarnych, stołów, naczyń kuchennych itp.

DEG BACTER 2

Uniwersalny koncentrat odtłuszczający, przeciwbakteryjny, przeznaczony do mycia ręcznego. Silnie skoncentrowany żel. Po rozcieńczeniu wytwarza obfitą pianę i emulguje zanieczyszczenia. Bardzo łatwo się spłukuje, nie pozostawiając śladów po wyschnięciu. Neutralizuje przykre zapachy. Łagodny środek nieszkodliwy dla rąk.

DEPAL 9

Silny środek czyszczący, usuwający korozję, osady, naloty z wszelkiego rodzaju powierzchni, narzędzi i sprzętu. Usuwa kamień kotłowy m. in. z kanalizacji, rurociągów, instalacji zaparowania w piecach piekarniczych.

GLASSINOX

Środek do konserwacji i ochrony metali nierdzewnych. Zapobiega przyleganiu kamienia i osadów, nie miesza się z wodą. Nie działa agresywnie na metale. Nadaje przedmiotom połysk.

CALORAL

Środek do usuwania sadzy z wnętrza płyt grzewczych pieca piekarniczego, bez potrzeby ingerencji mechanicznej. W wysokiej temperaturze łączy się z sadzą i przez przewód kominowy uwalnia ją do atmosfery. Nietoksyczny, bezpieczny w użyciu, dostępny w formie proszku.

Wróć

© 2017 OKMET. Wszystkie prawa zastrzeżone | Karol SzocikW3layouts