Blachy i formy wypiekowe

Wykonane z emaliowanej stali, służą do magazynowania ciepłej wody użytkowej, pozyskanej z wymienników ciepła. Gruba izolacja, chroni je przed stratami ciepła. Standardowo wyposażone są w grzałkę elektryczną.

ZASOBNIK 200 ltr

Izolowany poliuretanem, płaszczowy zasobnik w obudowie stalowej. Najczęściej stosowany w przypadku braku miejsca na ustawienie zasobników 400 lub 500 ltr. Montuje się go na ścianie w pozycji poziomej. Dostępny w kolorze białym.

ZASOBNIK 400 ltr

Izolowany poliuretanem, dwuwężownicowy zasobnik pokryty tkaniną typu sky. Przeznaczony do współpracy z wymiennikiem SW - 20. Ze względu na dużą masę wymaga ustawienia na posadzce. Dostępny w kolorze szarym lub granatowym.

ZASOBNIK 500 ltr

Izolowany poliuretanem, dwuwężownicowy zasobnik pokryty tkaniną typu sky. Przeznaczony do współpracy z wymiennikiem SW - 24. Ze względu na dużą masę wymaga ustawienia na posadzce. Dostępny w kolorze szarym lub granatowym.

ZBIORNIK AKUMULACYJNY 1000 ltr

Dwuwężownicowy, izolowany zbiornik wodny, służący do akumulacji nadwyżek ciepła. Magazynuje energię pozyskaną przez wymienniki, która wykorzystywana jest do ogrzewania pomieszczeń. Przeznaczony do współpracy z wszystkimi typami wymienników. Ponadto w ofercie dostępne są zbiorniki 500 i 750 ltr.

Wróć

© 2017 OKMET. Wszystkie prawa zastrzeżone | Karol SzocikW3layouts